MÖBLER / Bord / Fällbord 9513504
nr 951 3504
Fällbord
1800-tal, svartmålat, dia 67, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:20:09
450 kr